Nowoczesny pojazd dla najmłodszych – scootandride highwaykick 2w1

Scootandride highwaykick 2w1 to nowoczesny i innowacyjny pojazd przeznaczony już dla najmłodszych użytkowników. To jednocześnie jeździk oraz trzykołowa hulajnoga balansowa. Produkt jest dedykowany dzieciom nawet od 1. roku życia. 

Cechy charakterystyczne scootandride highwaykick 2w1 do kupienia

Scootandride highwaykick 2w1 wyróżnia się na tle innych tego typu podobnych produktów tym, że “rośnie” wraz ze wzrostem dziecka. Te pojazd przyda się na okres nawet kilku lat. Początkowo można korzystać z funkcji siedziska, na której maluch będzie czuć się bezpiecznie i jednocześnie nauczy się utrzymywać równowagę. Kiedy dziecko będzie stawało się coraz większe, siedzisko można rozmontować i użytkować jak standardową hulajnogę.

Kolejną charakterystyczną cechą hulajnogi scootandride highwaykick 2w1 jest jej metamorfoza bez używania jakichkolwiek specjalnych narzędzi. Wystarczy poświęcić tylko chwilkę, aby zamienić jeździć na trzykołową hulajnogę.

Użytkowanie scootandride highwaykick 2w1

Hulajnoga scootandride highwaykick 2w1 jest w pełni bezpieczna w użytkowaniu. Warto zwrócić uwagę na to, że produkt jest stabilny i zbalansowany. Specjalna szeroka podkładka jest wyposażona w opatentowany system typu safety-pad. Znajduje sie ona na dole w przedniej części podestu. Głównym jej zadaniem jest zapobieganie ewentualnemu przewróceniu się np. na nierównym terenie albo utknięciu kół. Pozycję podkładki można dostosowywać do wzrostu dziecka.

Maluch użytkując scootandride highwaykick 2w1 uczy się utrzymania równowagi oraz zręczności. Dzięki tej hulajnodze dziecko buduje własną pewność siebie i wypracowuje sobie umiejętności motoryczne. To świetna zabawa na dłuży czas.

Scootandride highwaykick 2w1 – podsumowanie

Scootandride highwaykick 2w1 to hulajnogi występujące w kilku wariantach kolorystycznych. Z pewnością każdy rodzic wybierze odpowiedni dla swojego dziecka. Produkt jest niezwykle trwały. Jego dwa przednie koła są wykonane z materiału odpornego na wszelkie wstrząsy, które jednocześnie gwarantują stabilność czy też komfort jazdy. Siedzisko jest miękkie i profilowane. Nie ma jakichkolwiek ostrych i niebezpiecznych dla maluszka rogów lub krawędzi. Najważniejsze jest też to, że produkt jest produkowany według rygorystycznych międzynarodowych norm bezpieczeństwa oraz standardów.