Hulajnoga dziecięca, która nauczy równowagi

Manualne hulajnogi wracają do łask. Nie tylko wśród dorosłych, ale i u młodszych odbiorców. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się modele 2w1, które łączą w sobie cechy hulajnogi oraz jeździka, czyli pojazdu z siedziskiem. Takie hulajnogi przeznaczone są dzieciom w wieku od 1 do 5 lat i doskonale sprawdzą się jako produkty rozwijające koordynację ruchową oraz równowagę. Jednym z ciekawszych modeli scootandride highwaykick 2w1 dostępne m.in. w Bee.pl. Czym się wyróżnia? I dlaczego warto zainwestować w hulajnogę tego typu?

Trzykołowa hulajnoga

Scootandride Highwaykick to trzykołowa hulajnoga, która nauczy malucha, jak bezpiecznie się poruszać. Model został zaprojektowany w taki sposób, aby być dostosowanym do użytkowników w różnym wieku. Dlatego hulajnoga sprawdzi się i u tych dzieci, które miały wcześniej do czynienia z jazdą, jak i u tych, które jazdy na hulajnodze będą próbować po raz pierwszy. Czym wyróżnia się ten model? Przede wszystkim wygodnym i regulowanym siedziskiem. Co więcej, bez trudu dostosujesz wysokość urządzenia do aktualnego wzrostu malucha, co sprawi, że produkt będzie mógł być przez niego wykorzystywany wielosezonowo. 

Mobilna kierownica

Podobnie jak siedzisko również i kierownica cechuje się dużą mobilnością. Model oferuje aż trzystopniową możliwość regulacji rączki, a wszystko to za pomocą kilku prostych ruchów (bez użycia dodatkowych narzędzi). Co jeszcze warto wiedzieć na temat tej hulajnogi? W urządzeniu została zamontowana specjalna podkładka, której zadaniem jest ochrona dziecka przed upadkiem, gdy to zahaczy hulajnogą o kamień czy inny wystający obiekt.

Dlaczego hulajnoga dla dziecka to dobry pomysł na prezent:

– rozwija koordynację ruchową oraz równowagę,

– jest w stanie zwiększyć mobilność malucha,

– zapewnia odpowiednią dawkę rozrywki,

– zachęca do spędzania czasu wolnego na dworze,

– posiada wiele dodatkowych opcji,

– modele dla najmłodszych mają siedziska,

– idealne rozwiązanie dla większej rodziny.