2 w jednym, hulajnoga i jeździk

Spędzanie wolnego czasu ze swoim dzieckiem jest niezwykle ważne, jeszcze lepiej, gdy w cieplejsze pory roku zabawy przenoszone są na świeże powietrze, które jest niezwykle ważne dla rozwoju dziecka. Jedną z możliwości wspólnych rozrywek jest wyprawa na spacer, podczas którego już najmłodsze pociechy uczące się chodzić mogą skorzystać z scootandride highwaykick 2w1, czyli połączenia hulajnogi z jeździkiem.  

Na czym polega scootandride highwaykick 2w1?
Jest to zabawka przeznaczona dla maluchów już od 1 do 5 roku życia. Hulajnogę łatwo można zdemontować i zmontować z powrotem w formie jeździka z siedzeniem i na odwrót w kilku krokach. To idealne rozwiązanie dla dzieci, które łatwo się męczą lub nudzą, ponieważ zapewniona jest różnorodność. W przypadku pociech, które nie nauczyły się jeszcze w pełni chodzić, chodzik pomoże w rozwoju tego procesu. 

Techniczna strona
W obu formach pojazd można dopasowywać do wzrostu dziecka za pomocą jednego przycisku. Najniższa wysokość to, w przypadku jeździka 22,5 cm. Dodatkowo scootandride highwaykick 2w1 wyposażone jest w wysuwaną nakładkę, która zaalarmuje o potencjalnym nierównym gruncie lub przeszkodzie, która może spowodować upadek. Całość waży jedynie 2,5 kg, więc jest łatwe w przenoszeniu nawet dla dzieci, a szczególnie dla dorosłych, którzy nie raz muszą prowadzić pojazd swojego potomka gdy ten znudzi się już jeżdżeniem.
Dostępna jest szeroka gama kolorystyczna:

– steel — ciemnoniebieski

– kiwi — jasnozielony

– blueberry — jasnoniebieski 

– forest — szarozielony

– lemon — żółty

– peach — jasnoczerwony

– ash — jasnoszary

– rose — różowy

Wszystko utrzymane jest w przyjemnych, pastelowych odcieniach, które są atrakcyjne wizualne dla najmłodszych. 

Bezpieczeństwo
Często można kupić w zestawie z scootandride highwaykick 2w1 kask, który jest niezwykle ważnym elementem, ponieważ w razie upadku ochroni dziecku głowę. O ile większość wypadków koczy się zdartymi kolanami, tak lepiej nie ryzykować rozbitej głowy. Kaski dostępne są w takich samych kolorach jak pojazdy.